piątek, 16 listopada 2018

Wyniki konkursu recytatorskiego "Ojczyzna w poezji" kl. 4-8



Wyniki Konkursu Recytatorskiego „Ojczyzna w poezji”

Klasy IV
I miejsce – Filip Probala  kl.4a i Franciszek Żółtogórski kl. 4d
II miejsce –Zofia Sośnicka kl.4d
III miejsce – Natalia Tokarz kl.4b

Klasy V
I miejsce – Alicja Sobieszek kl.5c
II miejsce – Gabriela Łuczak kl.5e i Ewelina Zaremba kl.5i
III miejsce – Jan Hołda kl.5g

Klasy VI- VIII
I miejsce – Natalia Bartnik kl.7a i Natalia Kupis kl.8d
II miejsce – Wanda Zwoźniak kl.8a i Małgorzata Sompolińska kl.7d
III miejsce – Kamil Starczewski kl.6c

Laureatom serdecznie gratulujemy, wszystkim uczestnikom 
dziękujemy za wzięcie udziału w konkursie
 i zapraszamy po odbiór  dyplomów i nagród 
28 listopada 2018 r. o godz. 11.30  do biblioteki 
szkolnej. 



















































































czwartek, 8 listopada 2018

Warsztaty robienia kotylionów.


 W bibliotece z okazji 100 ROCZNICY ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI  odbyły się warsztaty robienia kotylionów. Przygotowane kotyliony będą dekoracją podczas szkolnych obchodów tego święta.

Zapraszamy na wystawę - "Co czytali nasi dziadkowie"



Z okazji 100 ROCZNICY ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI w naszej szkolnej bibliotece zorganizowano wystawę "Co czytali nasi dziadkowie"
Serdecznie zapraszamy do obejrzenia wystawy!

"Ojczyzna w poezji"-wyniki konkursu recytatorskiego dla klas I-III














Wyniki konkursu recytatorskiego

Klasy 1
1 miejsce Laura Dykiert kl. 1 d
2 miejsce Damian Gluza kl. 1 a
3 miejsce Liliana Kowalska kl. 1 b
wyróżnienie Franciszek Ziobrowski kl. 1 c
wyróżnienie Julia Pochwat kl. 1 e
Klasy 2
1 miejsce Aleksandra Klincewicz kl. 2 d
2 miejsce Filip Preis kl. 2 c
3 miejsce Emilia Sarnowska kl. 2 a
wyróżnienie Antonina Chalasiewicz kl. 2 b
Klasy 3
1 miejsce Iga Rutkowska kl. 3 c
2 miejsce Julia Krasowska kl. 3 b
3 miejsce Michalina Sawczuk kl. 3 a
Organizatorzy
Dorota Dziechciarz
Małgorzata Kopystyńska
Edyta Lewandowska
Joanna Sowa